Nogometaši iz Berka do proljetne pobjede u novim dresovima

IMG_20180407_183850NK Sokol Berak – NK Rusin Mikluševci 6:1

Sokol je pobjedom otvorio proljetni dio sezone protiv očekivanog inferioranog protivnika. Berčani sz cijelu utakmicu bila bolja i dominatna momčad, ali do prvog pogotka čekalo se dobrih pola sata utakmice. Nakon jednog kornera zabio je kapetan Dario Šarčević i nakon toga se otvorilo. Do kraja poluvremena zabio je dva gola Milan Grubač i Domagoj Mitrović. Očekivano drugo poluvrijeme se igralo opušteno, ali i dalje se stvaraju šanse te iz jedne takve Stjepan Bevanda postiže peti gol. Gosti iz jedne šanse postižu gol, a konačnih 6:1 postavlja Tomislav Kujunđić. Utakmica je bila dobra i sadržajna za lijepo proljetno popodne. Brojni gledatelji imali su vidjeti dobru predstavu Sokola, a ujedno i generalna proba za nadolazeću utakmicu protiv neugodne Bapske. Po prvi puta momđad iz Berka istrčala je sa novim natpisom Žumberak u srcu, a većina igrača ima porijeklo iz uskočkog zavičaja. (Krešimir Rušnov)

FB_IMG_1523263982600

Za Sokol su nastupili: Marin Malos (g), Dario Saračević(c), Alen Lučić, Davor Juratovac, Hrvoje Zagorac, Milan Grubač, Stjepan Bevanda, Miro Čičerić, Josip Ivančević, Petar Pedić i Domagoj Mitrović. Na klupi su bili: David Dasović, Tomislav Kujunđić, Mato Lučić i Josip Matić.

Ovaj unos je objavljen u Uncategorized. Bookmarkirajte stalnu vezu.